021-75 248 000 - 2620 4741 - 2620 5882 - 2620 6209 - 2620 4056         نام کاربر: وارد نشده اید   ورود به سیستم                         درخواست عضویت
شرکت خدمات مسافرتي و جهانگردي رزسفيد جهان به مديريت خانم نيلوفر امجدعلي، مفتخر است که بيشترين حجم مسافرين را به مسيرهاي مختلف در سراسر جهان مخصوصاً در مسيرهاي کشور ترکيه از جمله شهرهاي آنتاليا ، استانبول از طريق پروازها و خطوط هوايي معتبر به خود اختصاص داده و با ايجاد پکيج ها و تورهاي متنوع و جذاب و با کمترين هزينه براي مسافرين نقش مهمي را در صنعت توريسم و جهانگردي ايفا نمايند.

شرکت خدمات مسافرت هوايي و جهانگردي رزسفيد جهان از سال 1392 فعاليت مستمر خود را در صنعت توريسم و گردشگري آغاز نموده و داراي مجوز بند ب از اداره کل ميراث فرهنگي،صنايع دستي و گردشگري استان تهران مي باشد . اين شرکت هدف نهايي خود را توزيع سريع خدمات مسافرتي و جهانگردي به مشتريان که در نهايت منجر به جلب رضايت آنها مي گردد ، قرار داده است.

رزسفيد جهان جهت تداوم اثر بخش خود خط مشي کيفيت خود را به شرح ذيل اعلام مي دارد:
-احترام به مسافران، اعضا و شرکتها و برآورده کردن نيازها و خواسته ها و توقعات منطقي آنها
-افزايش و حفظ دائمي کيفيت خدمات با بکارگيري از نظرات سازنده اعضا در بالابردن کيفيت خدمات با برقراري پايه هاي ارتباطي مناسب و نوين جهت سهولت دريافت و پاسخگويي سريع نظرات آنها -برقراري ارتباطات محکم ملي و بين المللي با کارگزاران ، تامين کنندگان ، راهنمايان و خطوط هوايي و گزينش مدبرانه آنها
-شناسايي مکان هاي جديد گردشگري به همراه امکانات رفاهي جانبي در جهت گسترش خدمات جهانگردي و افزايش رضايت مشتريان
-اهتمام به عضوگيري شرکت هاي کارآمد و متخصص و متعهد در ارايه هر چه بهتر خدمات به مشتريان در اقصي نقاط کشور
-گسترش فرهنگ آموزش و به روز رساني دانش و مهارت مربوط به اين صنعت به شرکت هاي عضو و پرسنل رزسفيد جهان برگزار کننده بهترين تورهاي دبي - ستانبول - آنتاليا مي باشد.

رزسفيد جهان يکي از بهترين اپراتورهاي تور در صنعت گردشگري کشور مي باشد رزسفيد جهان يکي از بزرگترين برگزارکنندگان چارترهاي سالانه و فصلي در تابستان و نوروز مي باشد اين شرکت مجهز به سيستم رزرواسيون آنلاين هتل، تور و پرواز در سراسر جهان مي باشد.

سفر خوشي را براي شما آرزومنديم