021-75 248 000 - 2620 4741 - 2620 5882 - 2620 6209 - 2620 4056         نام کاربر: وارد نشده اید   ورود به سیستم                         درخواست عضویت
RUMI HOTELهتل رومي يکي از هتل هاي ? ستاره در قونيه که ياد آور هتل هاي ايتاليايي است، هتل رومي قونيه نام دارد. اين هتل در قونيه و در محلي مناسب براي توريست هايي قرار دارد که قصد سفر به اين شهر تاريخي و فرهنگي دارند. علاقمندان به حضرت مولانا حد اقل يک بار سري به اين مکان مي زنند.

هتل رومي قونيه داراي دکوراسيوني چوبي شکل است و از مبلمان با چوب مرغوب برخوردار است. در اتاق ها امکاناتي مثل تلويزيون، سشوار، تهويه مطبوع برخودار خواهيد بود اما فراموش نکنيد که تنها برخي اتاق ها از حمام گرم برخودار خواهند بود.
هتل داراي پذيرش ?? ساعته است اما شما برنامه سفر خود را طوري تنظيم کنيد که روز بتوانيد در اين مکان حاضر شويد. از سويي، شما مي توانيد از امکاناتي مثل خشکشويي نيز در هتل بهره مند شويد.

در هتل امکان بازي بيليارد نيز وجود دارد.
پارک علاالدين در يک کيلومتري اين هتل واقع شده که مي توانيد قدم زنان نيز به اين محل برسيد. همچنين موزه ي باستان شناسي نيز ? کيلومتر از هتل فاصله دارد. مکان هاي تاريخي، بازارهايي که بتوانيد در آن خريد هايتان را انجام دهيد و مراکز مختلف تجاري از جمله مکان هايي است که در نزديکي اين هتل وجود دارند
.