021-75 248 000 - 2620 4741 - 2620 5882 - 2620 6209 - 2620 4056         نام کاربر: وارد نشده اید   ورود به سیستم                         درخواست عضویت

هفت رستوران لوکس استانبول


براي گردشگران، استانبول با بازارهاي شلوغ و پرحرارت، مسجدهاي بزرگ و باشکوه و کافه ها و چايخانه هاي مدرن، شهري عجيب و مرموزبه شمار مي رود. ذهن گردشگراني که براي بار اول به اين شهر مي آيند پر است از سوال هايي نظير کجا بروم؟، کجا بمانم، و يا چه بکنم و چه بخورم…                                                                                                                                                                                                     

رستوران هايي که در اين مطلب معرفي مي شوند،هفت رستوران منتخب مردم محلي استانبول هستند:

Changa رستوران

اين رستوران برنده جايزه بهترين رستوران جديد در سال2007 شد. همچنين نماي داخلي و خارجي اين رستوران بارها بر روي جلد مجلات و روزنامه ها قرار گرفته. رستوران Changa که در ساختمان هنرهاي معاصر 1903 نزديک تکسيم واقع شده است، با غذاهايي ترکيبي در محيطي دلربا در خدمت ميهمانان و گردشگران است.

 آنتالياchanga 

رستوران Mikla:

با بازگشايي اين رستوران در سال 2005 در بالاترين طبقه Marmara Pera ، موج جديدي از هواداران سبک هاي ترکيبي از ميان علاقه مندان به رستوران هاي مختلف سر برآوردند. اين گروه خاص هنوز هم شيفته ترکيب فوق العاده سبک اسکانديناويايي و ترکي توسط آشپزهاي اين رستوران اند.

رستوران Mikla استانبول آخرين طبقه از ساختمان “18 -Storyرا با زاويه ديد360 درجه از شهر استانبول در اختيار خود گرفته است. اين رستوران با دکور زيباي سبک اسکانديناويايي خود غذاهاي آشپز زبردست ترکي- فنلاندي به نام Mehmet Gürs را براي شما سرو مي کند. همانطور که از اصليت اين سرآشپز انتظار مي رود غذاهاي اين منو را لذيذترين غذاهاي ترکيه اي و غذاهاي شمال اروپا تشکيل مي دهند. در ميان اين منو پوره ي بادمجان، پوره ي لوبياي سفيد، بره ي دودي و گوجه فرنگي خشک شده در آفتاب نيز به چشم مي خورد
.

 آنتالياMilka

 

رستوران Sunset Grill:

اين رستوران در قسمت بالايي منطقه شيک Ulus واقع شده است. علاقه مندان به اين رستوران در کنار طعم فوق العاده غذاهاي آن، شيفته چشم انداز زيباي آن نيز هستند. غذاهاي بين المللي و ژاپني اين رستوران متناسب با ذائقه ترکي طبخ مي شوند.


آنتالياSunset Grill

: Kiyi رستوران

رستوران Kiyi از سال1964 افتتاح شده است. اين رستوران محبوب ترين رستوران دريايي استانبول است. طراحي داخلي آن به همراه نقاشي هاي بومي روي ديوار جلوه زيبايي به آن بخشيده است.


 آنتالياKiyi

 

: Zuma رستوران

اين رستوران يکي از شعبه هاي رستوران زنجيره اي Zuma است که در لندن و هنگ کنگ نيز شعبه هاي ديگري دارد. اين رستوران در ساختماني دو طبقه در بارانداز واقع شده است و با چشم اندازي زيبا از بسفر لذت را در عمق وجودتان مي نشاند.

آنتالياZuma

 

 

: Parak Samdan رستوران

اين رستوران يکي از بهترين رستوران هاي Nisantasi است و از سال 1981 به بعد در حال سرو غذا به مشتريان وفادار خود مي باشد. در ساعات مياني ظهر فضاي رستوران کمي شلوغي مي شود. سبک سنتي ترکي و کباب ماستي اين رستوران را نبايد از دست داد.


 آنتالياParak Samdan


رستوران Ulus29:

رستوران Ulus29 با چشم اندازي فوق العاده، پلي زيبا و طراحي نوين داخلي اش، که هرکدام سهم زيادي در استقبال مناسب اين رستوران دارند. غذاهاي بديع اين رستوران در سبک هاي بين المللي و غذاهاي ترکي در بالاترين کيفيت، همگي فوق العاده اند.


 آنتالياUlus29