021-75 248 000 - 2620 4741 - 2620 5882 - 2620 6209 - 2620 4056         نام کاربر: وارد نشده اید   ورود به سیستم                         درخواست عضویت

مراکز خريد آنتاليا

مرکز خريد مارک آنتاليا


مرکز خريد مارک آنتاليا از جديدترين مراکز خريد در آنتاليا است ، مرکز خريد مارک آنتاليا در سال 2013 افتتاح شده است. مرکز خريد مارک آنتاليا در فضايي به مساحت 51000 مترمربع در مرکز خريد مارک آنتاليا  155  مغازه و چند رستوران به همراه پارکينگ بزرگ که ظرفيت 3000 اتومبيل را دارد . معماري ساختمان مرکز خريد مدرن مي باشد و انواع مارک هاي معروف و مشهور ترک و مارکهاي ديگر شعبه اي در مرکز خريد مارک آنتاليا دارند.در ابتداي منطقه کنيالتي در مرکزيت شهر آنتاليا واقع گرفته است .                                                                                                                   
 مارک آنتاليا

مرکز خريد تراسيتي آنتاليا


مرکز خريد تراسيتي در آنتاليا که هم اکنون بزرگترين مرکز خريد آنتاليا است در ابتداي ژوئن سال 2011 در ناحيه لارا آنتاليا افتتاح گرديد . اين مرکز خريد صد و پنجاه فروشگاه و سي رستوران دارد . مرکز خريد تراسيتي در آنتاليا فروشگاههاي ترک و نمايندگي مارک معروف دنيا قرارگرفته اند و اين مرکز خريد جذاب ترين قسمت خريد براي مسافرين است. همچنين بزرگترين سينماي آنتاليا در مرکزخريد تراسيتي آنتاليا قرار گرفته است.                                                                                                                                                         

 

 تراسيتي آنتاليا

مرکز خريد دپو آنتاليا


مرکز خريد دپو در آنتاليا اين مرکز خريد که در سال 2004 تاسيس شد در نزديکي فرودگاه آنتاليا قرار گرفته است . مرکز خريد دپو در آنتاليا 15 رستوران و کافي تريا و 90 مغازه و 5 سينما دارد که در بيشتر روزهاي سال آماده ارائه خدمات به مسافرين مي باشند . در سال 2013 نظر سنجي از مسافرين انجام شد که 90  %  از سرويس  مرکز خريد دپو  آنتاليا و همينطور نرخ هاي اعلام شده از طرف مغازه داران راضي بوده اند . مرکز خريد دپو آنتاليا براي اينکه مسافرين از رفاه بيشتري برخوردار باشند در منطقه هاي مختلف آنتاليا وسيله رفت و برگشت رايگان تدارک ديده اند که در ساعتهاي معيني انجام مي شود .                                                                                                                                                                                                                                               

 

 


دپو آنتاليا

خيابان آتاتورک مرکز خريد آنتاليا


خيابان آتاتورک مرکز خريد آنتاليا  در مرکز شهر و منطقه قديمي آنتاليا قرار دارد . سرتاسر اين خيابان مراکز خريد مي باشد و رستوران هاي محلي و مغازه هاي مختلف و زيادي در اين خيابان مي باشد . در خيابان قديمي آتاتورک مراکز خريد ارزان قيمت و  همينطور بوتيک هاي گران قيمت در نزديک هم مي باشند و مي توانيد با هر سليقه و بودجه اي خريد خود را انجام دهيد. در سراسر خيابان آتاتورک چند رستوران هاي محلي و  کافه تريا وجود دارد که مي توانيد از اين رستورانها و کافه تريا استفاده کرده و استراحت کنيد .                                                                                                                                                              
 آتاتورک آنتاليا

مرکز خريد شي مال آنتاليا

براي خريد در ترکيه بازارهاي متعددي هست که رضايت مشتريان خود را کاملا جلب مي کنند . يکي از مناسب ترين مراکز خريد ترکيه ، مرکز شي مال است . مرکز خريد شي مال در گوشه اي از چهارراهي که ساحل لارا آنتاليا را به چهار قسمت تقسيم مي کند واقع شده است و يکي از مراکز نوپاي خريد انواع اجناس مورد نياز گردشگران ترکيه است . مرکز خريد شي مال آنتاليا در ماه مي 2008 افتتاح شد و تبديل به اولين و بزرگترين مرکز خريد و مُد آنتاليا شد.علاوه بر خريد در اين مجموعه، مي توان از ساير امکانات رفاهي و تفريحي آن مانند رستوران ها، سينما، تئاتر، مرکز تفريحي کودکان، سالن ورزشي، کافه تريا و چندين امکانات رفاهي و تفريحي ديگر نيز بهره برد .

 


شي مال آنتاليا


مرکز خريد ميگروس آنتاليا

     
Migrous ميگروس يکي از فروشگاه هاي زنجيره اي بين المللي سوئيسي است که در آنتاليا نيز شعبه دارد. ميکروس بالغ بر 470 فروشگاه در ترکيه دارد و مکاني براي برندهاي بين المللي ، محصولات کامپيوتري ، عطر ، کفش ، البسه و بسياري از محصولات ديگر مي باشد .

 

ميگروس آنتاليا