021-75 248 000 - 2620 4741 - 2620 5882 - 2620 6209 - 2620 4056         نام کاربر: وارد نشده اید   ورود به سیستم                         درخواست عضویت

بهترين رستوران هاي دبي

 

 

رستوران فرانسوي La Petite Maison

يکي از پرطرفدارترين غذاهايي دبي، غذاهايي است که رستوران La Petite Maison در سبک فرانسوي سرو مي کند. دفترچه رزرو اين رستوران هميشه پر است.آشپزخانه رستوران غذاهايي شامل نخودفرنگي، گوجه و ريحان، صدف و کيک پنير خود را با استفاده از مواد تازه فصلي تهيه مي کند که بسيار مورد توجه اند. قيمت هاي اين رستوران از 1000 درهم براي دو نفر شروع مي شود.

 دبيLa Petite Maison

 

رستوران ژاپني Zuma

مردم زيبا غذاي زيبا را مي پسندند. اين رستوران ميعادگاهي ست براي کساني که به خود و غذايي که مي خورند احترام مي گذارند.نام Zuma در بين 100 رستوران برتر جهان در سال 2012 نيز به چشم مي خورد.اين رستوران در طبقه پاييني خود غذاهاي فوق العاده ژاپني را در بشقاب هاي کوچک عجيب و غريب سرو مي کند و در طبقه بالايي انواع نوشيدني هاي خنک به ميهمانان عرضه مي شود.قيمت غذا در اين رستوران نيز از 1000 درهم براي دو نفر شروع مي شود.

 دبي zuma

(Table 9) By Nick and Scottرستوران ترکيبي 

کمتر کسي فکر مي کرد که مهاجرت گوردون رمزي (Gordon Ramsay) تاثيري در شهرت رستوران هاي دبي داشته باشد. چندين آشپز از قبيل Scott Price و Nick Alvis براي کمک به سرآشپز مشهور، Verre، به دبي نقل مکان کردند. بعد از افزوده شدن گوردون به اين گروه کس ديگري به آنها اضافه نشد.آنها سبک غذايي اروپايي خود را در قالب Table 9 به ميهمانان شهر عرضه کردند. منوي اين رستوران يکي از خلاقانه ترين و بديع ترين منوهايي ست که در دبي به چشم مي خورد.قيمت غذاها در اين رستوران از 900 درهم براي دو نفر شروع مي شود.

 دبيBy Nick and Scott

 

Okkuرستوران ژاپني 

در شهري که پر است از انواع برند ها و سرآشپزهاي بين المللي، رستوران Okku همچنان يکي از خاص ترين آنهاست. موسسين اين رستوران، Markus Thesleff و Ramzy Abdul Majeed ريسک بزرگي کردند و تصميم گرفتند در اين مکان بسيار گرم غذاهايي مانند سوشي و ديگر غذاهاي ژاپني را در بشقاب هايي فوق العاده سرو کنند و در اين راه موفق بودند.قيمت ها در اين رستوران از 700 درهم براي دو نفر شروع مي شود.

 دبيokku

 

رستوران Rhodes Mezzanine بريتانياي 

سرآشپز بريتانيايي اين رستوران، Gray Rhodes به قدري به دبي علاقه پيدا کرد که در اقدامي ناگهاني وسايل خود را جمع کرد و براي هميشه به اين شهر نقل مکان کرد. بعد از اين اتفاق، شما تقريبا هميشه مي توانيد او را در رستورانش، Rhodes Mezzanine ببينيد. در اين رستوران، که يکي از مجهزترين آشپزخانه هاي شهر دبي را دارا مي باشد، غذاهاي کلاسيک بريتانيايي با رنگ و طعم فرانسوي آماده مي شوند.قيمت غذاها در اين رستوران از 800 درهم براي دو نفر شروع مي شود.

دبيRhodes Mezzanine

 

رستوران فرانسوي Reflets Par Pierre Gagnaire

اگر فرض کنيم که يک خط نازک مرز بين ديوانگي و نبوغ باشد، بي شک Pierre Gagnaire ، سرآشپز اين رستوران، بر روي آن راه مي رود. فرش کاملا قرمز اين رستوران و لوسترهاي نامتعارف آن، شما را براي صرف يک غذاي بديع فرانسوي آماده مي کند.قيمت هاي اين رستوران از 1000 درهم براي دو نفر شروع مي شود.

دبيReflets Par Pierre Gagnaire

 

رستوران Roberto"s ايتاليايي

روبرتو رِلا رستوران خود را در قلب مراکز تجاري بين المللي دبي تاسيس کرد. وي امروزه به يکي از بزرگترين نام ها در صنعت آشپزي تبديل شده است. وي قبل از تاسيس اين رستوران آشپز رستوراني به نام BiCE بود، جاييکه يکي از بهترين غذاهاي ايتاليايي شهر در آن سرو مي شد.با تکيه بر موفقيتش در رستوران BiCE ، اينکه روبرتو در رستوران جديدش که به نام خودش نيز راه انداز کرده، موفق خواهد بود، پيش بيني سختي نيست.قيمت ها در اين رستوران از 600 درهم آغاز مي شوند.

 

دبيRobertos